+38 (096) 310-60-91   |   +38 (066) 166-24-35
Інформація

Coloplast

Необхідна інформація для стомованих пацієнтів

Компания Coloplast (Denmark) – світовий лідер з виробництва виробів з догляду за стомою. Понад 50 років є одним зі світових виробників виробів медичного призначення для людей з делікатними медичними потребами.

У 1957 році була заснована Компанія «Колопласт А / С» (Данія) і по теперішній час Компанія допомагає стомованих пацієнтів практично у всіх країнах світу.

Історія Coloplast
У 1954 році почалася історія компанії «Колопласт», коли Еліза Сорес стривожилася, що її сестрі Торі, зробили операцію по виведенню стоми. Тора відмовлялася виходити в суспільство, побоюючись, що стома буде протікати, тим самим вона буде викликати увагу оточуючих. Еліза Сорес була медсестрою і вона розуміла, що треба шукати рішення цієї проблеми.Первой розробкою Елізи був калоприемник, виготовлений з гумової медецинской ємності для льоду. Але його використання не дало очікуваних результатів, калоприемник ні герметичним і вміст виводилося назовні.

Тоді Еліза задумалася про створення калоприймач, який би щільно прилягав до шкіри. Для реалізації цієї ідеї, Еліза звернулася за допомогою до чоловіка своєї подруги – ОВЕ Луїс-Хенсеном. На той момент у Луї був завод з виробництва поліетилену. Але ознайомившись з ідеєю про створення калоприемников, Луї категорично відмовився. На цьому все могло закінчитися, якби не дружина Луї – Юхене, яка теж була медсестрою. Вона, як ніхто інший, усвідомлювала важливість цієї проблеми ..

Таким чином, починаючи з 1955 року в світі з’явився перший калоприемник. Цей винахід дав шанс повернутися стомованих пацієнтів до нормального, повноцінного життя. Заснована компанія “Колопласт” була в 1957 році.

Для розробки нової продукції Компанія Колопласт бере до уваги думку фахівців і користувачів продукції. В обов’язковому порядку продукція Колопласт проходить клінічні випробування. Для перевірки якості продукції, Компанія Колопласт систематично проводить оцінку відгуків користувачів. В результаті, всі отримані відгуки дають можливість компанії покращувати якість виробленої продукції і виробляти нові вироби, які здатні зробити життя стомованих людей легше.

У 2007 році компанія Колопласт (Coloplast) відкрила своє представництво і в Україні.

Контакти Представництва «Колопласт А / С» в Україні:

м. Київ, вул. Герцена, 17-25, оф. 20., т. (044) 507-25-12